Web Hosting

Performanslı sunucularda ve ekonomik fiyatlarla web sitenizi barındırın.

Paketleri Karşılaştırın

Bireysel ve kurumsal projeleriniz için özenle hazırlamış olduğumuz, hosting paketlerimizi inceleyebilir ve sizin için en ideal web hosting paketini satın alabilirsiniz.

Başlangıç

Yeni başlayan siteler için.

Standart

Küçük ve orta ölçekli siteler için.

Profesyonel

Üstün performanslı siteler için.

Limitsiz

Limitleri kaldıran siteler için.

1 GB SSD Disk Alanı 5 GB SSD Disk Alanı 10 GB SSD Disk Alanı Limitsiz SSD Disk Alanı
5 GB Trafik 10 GB Trafik 20 GB Trafik Limitsiz Trafik
10 E-posta Hesabı 25 E-posta Hesabı 50 E-posta Hesabı Limitsiz E-posta Hesabı
1 GB / E-posta Başına Kota 1 GB / E-posta Başına Kota 1 GB / E-posta Başına Kota 1 GB / E-posta Başına Kota
1 Subdomain 10 Subdomain 50 Subdomain Limitsiz Subdomain
1 MySQL Veritabanı 3 MySQL Veritabanı 5 MySQL Veritabanı Limitsiz MySQL Veritabanı
2 Core CPU / 2 GB RAM 2 Core CPU / 2 GB RAM 2 Core CPU / 2 GB RAM 2 Core CPU / 2 GB RAM
5.3 > 8.1 MultiPHP 5.3 > 8.1 MultiPHP 5.3 > 8.1 MultiPHP 5.3 > 8.1 MultiPHP
LiteSpeed Cache LiteSpeed Cache LiteSpeed Cache LiteSpeed Cache
cPanel Kontrol Paneli cPanel Kontrol Paneli cPanel Kontrol Paneli cPanel Kontrol Paneli
550 / Yıllık
700 / Yıllık
1000 / Yıllık
1400 / Yıllık
Satın Al Satın Al Satın Al Satın Al

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Düşük maliyetli çözüm arıyorsanız, ekonomik web hosting paketlerimiz tam size göre. Üstelik SSD avantajı ile!

SSD Disk Performansı

Kurumsal SSD diskli altyapı ile
web siteleriniz daha hızlı.


%99.98 Uptime

Hizmetleriniz için %99.98
uptime garantisi sunuyoruz.


7/24 Teknik Destek

Ticket sistemimizden 7/24
kesintisiz destek sağlamaktayız.


Ücretsiz SSL Sertifikası

Web siteleriniz için ömür boyu
ücretsiz SSL sağlamaktayız.


Ücretsiz Taşıma

Farklı sunuculardaki web sitelerinizin taşınmasına yardımcı oluyoruz.


Ücretsiz Yedekleme

Verileriniz tarafımızdan her hafta
harici sunuculara yedeklenir.

Tek Tıkla Uygulama Kurulumu

Dünyanın en popüler içerik yönetim sistemlerinin son versiyonlarını tek tıkla kurulum imkanı sunuyoruz. Üstelik hiç bir versiyon güncelleme işlemi yapmanıza gerek kalmadan yönetim gerçekleştirebilirsiniz.

WordPress

OpenCart

Drupal

Joomla

Magento

PrestaShop

Sıkça Sorulan Sorular

Web Hosting paketlerimiz ile ilgili detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?

Hosting, web sitenizin yayınlanmasını ve internet kullanıcılarının sitenize erişebilmesini sağlayan tüm bileşenlerin, yüksek donanım ve internet altyapısına sahip, 7/24 erişilebilen sunucularda barındırılması hizmetidir. İnternette bir web sitesini yayınlamak için üretilmiş, aynı anda çok sayıda kullanıcıya hızlı şekilde cevap verebilen, yüksek hızda internete bağlı olan, web sitesine ait dosyaları barındıran ve internet erişimine sunan bu bilgisayarlara web sunucusu, barındırma ve yayınlama işlemine web hosting denir.

Litespeed ücretli ve lisanslı bir web server yazılımıdır. Açık kaynaklı Apache’ye göre 15 kata kadar yüksek performans ve kararlılık sağlar. Bu sebeple tüm linux hosting sunucularımızda Litespeed kullanılır. Aynı zamanda Wordpress, Opencart ve Laravel tabanlı web siteleri için Litespeed Cache önbellek sistemi opsiyonel olarak sunulmaktadır. Litespeed ile birlikte ayrıca HTTP/2, QUIC, Brotli, HSTS, TLS 1.3, reCaptcha gibi yeni nesil teknolojilerde sunulmaktadır.

Web hosting hizmetlerinde günün herhangi bir saatinde sorularınıza yanıt vermek için buradayız. Bir destek bileti oluşturarak uzman teknik destek ekibimizden hizmetiniz ile alakalı konularda yardım talep edebilirsiniz. Destek hizmetindeki yükümlülüklerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Web site taşıma işlemleri zahmetli, zor ve bazı durumlarda teknik bilgi gerektirebilen işlemlerdir. Velonga teknik destek ekibi bu konu hakkında gerekli yardımı sağlamak ve web sitelerinizin taşınmasına yardımcı olmak için hazır. Hosting Transfer işlemi ilgili detayları buradan inceleyebilirsiniz.

Web hosting hizmetlerinde, haftalık olarak hesap bazlı yedekleme yapıyoruz. Yedekleme işlemi olası bir teknik sorun ya da disk arızası gibi süreçlerde kullanılması için olup yine de bu yedekleri müşterimizin hizmetine de sunuyoruz. Kısacası, web sitelerinizi yedekliyoruz fakat Genel Hizmet Sözleşmemize göre web sitelerinin yedeklenmesi müşteri sorumluluğundadır.

Web hosting hizmetleriniz için özel ip adresi satın alabilirsiniz. Özel ip adresi satın almanız durumunda web siteleriniz kendine ait ip adresinden yayın yapacaktır. Web hosting hizmetleri yapısı gereği sadece bir adet özel ip adresine sahip olabilir.

Tüm servislerimizde DDOS türü saldırılara karşı Voxility ve TTDDoS Anti-DDoS servisleri ile daha iç ağa ulaşmadan koruma kalkanı sağlamaktayız.

Web hosting hizmetinizi dilediğiniz zaman yükseltebilir veya düşürebilirsiniz. Bu esnada web sitenizde herhangi bir erişim kesintisi veya dosya kaybı yaşanmaz.

Linux Web Hosting hizmetlerinde, WordPress, Opencart, Joomla, Magento, PrestaShop, Laravel, Codeigniter, diğer PHP Framework’ler ve PHP ile yazılmış PHP 5.3 sürümü ve üzeri tüm scriptler çalışabilmektedir. Ek olarak, PHP 5.x sürümünde Ioncube v6, PHP 7.0 ve üzeri sürümlerde Ioncube v10 desteklenmektedir.

Daha fazla ayrıntılı bilgi almak isterseniz teknik ekibimizden destek bileti aracılığıyla bilgi alabilirsiniz.

Domain Velonga.com üzerindeyse, müşteri hesabınıza giriş yaptıktan sonra; Alan Adlarım menüsünden ilgili domainin detay sayfasından nameserver adreslerinizi yönlendirin.

Domain farklı bir firmadaysa, ilgili firmadaki müşteri paneline giriş yapıp nameserver adreslerini o firmanın Nameserver Yönetimi sayfasından düzenlemelisiniz.

Linux web hosting hizmetlerimizin tümünde ns1.velonga.com ve ns2.velonga.com geçerlidir.

Ölçülmeyen disk alanı ve trafik tam olarak firmamız tarafından bu iki teknik özelliğin ölçümü yapılmadığını akabinde hizmet sözleşmesi çerçevesinde limitlendirme yapılmadığını ifade eder. Limitsiz kavramı teknik olarak mümkün olmayıp, sadece limitsiz olarak tabir edilen teknik detayların firmamız tarafından da bir kısıtlamaya tâbi olmadığını tanımlar. Firmamızda hizmet sözleşmesi ve genel kullanım koşulları çerçevesinde disk alanı ve aylık trafiğe limit konulmamakla birlikte bunun dışındaki CPU (işlemci), RAM bellek, I/O (disk okuma yazma), INODE (dosya adedi) gibi paylaşımlı hizmet limitlemeleri mevcuttur. Bu limitlemeleri hizmetlerimizin satış sayfalarında diğer detaylarda görüntüleyebilir ya da teknik destek uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

PHP 5.x sürümlerinde Ioncube v6, PHP 7.0 ve üzeri sürümlerde Ioncube v10 desteklenmektedir.

Linux hosting sunucularımız yeni nesil HTTP/2 desteği, QUIC protokolü ve Brotli sıkıştırma teknolojilerini desteklemektedir.

İstanbul Teknik Üniversitesi Maslak Kampüsü yerleşkesinde, "Ulusal Yüksek Başarımlı Hesaplama Merkezi" binasında yer alan Mars Veri Merkezi'nde "Tier 3" standardıyla hizmet veriyoruz. Bina temel yapısı deprem riskleri öngörülerek düzenlenmiş olup veri merkezi bloğu dış beton katman içerisinde sismik izalatörler üzerinde ayrı bir iç katman olarak tasarlanmıştır.

N+1 Enerji Kalitesi ve Kapasitemiz:
OG Enerji Tedarik Kurulu Güç: 7.500 KVA / Maksimum Kapasite: 15.000 KVA
Trafo Seviyesi Kurulu Güç: 7.500 KVA / Maksimum Kapasite: 12.500 KVA
Jeneratör + UPS Seviyesi Kurulu Güç: 6.000 KVA / Maksimum Kapasite: 12.500 KVA

İnternet Erişim Kapasitemiz:
Türk Telekom: 600 Gbps
Türk Telekom International: 200 Gbps
Turkcell Superonline: 400 Gbps
Vodafone: 200 Gbps
Cogent: 100 Gbps

E-Bülten Aboneliği

E-Bültenimize kayıt olun, indirimlerden ve fırsatlardan önce siz haberdar olun..